LemmikMees kirjutab enda kohta

Alustasime oma tegevust 2004. aasta lõpus puidust kümblustünnide ja saematerjali tootmisega.

Tänu tootmise paindlikkusele suudame vastu tulla ka tellijate erisoovidele. Enamuse meie klientidest moodustavad eraisikud, puhkekeskused ja edasimüüjad nii kodumaal kui väljaspool piiri.

Sinu Lemmik Partner
Kalev Lemmik
Juhataja

Mis on meile oluline?

Eesmärgid

Hoida kõrgel saunakultuuri lippu ja pürgida uute väljakutsete poole.

Missioon

 

Meie soov on hoida saunakultuuris käimas pidev innovatsioon. Eriti meeldib meile uusi asju välja mõelda ja turule tuua, muidugi koostöös meie heade klientidega. Meie missioon on alati poolel teel olla ja mitte kunagi kohale jõuda..

Väärtused

 

Väärtustame usaldust – kui see on olemas ja vastastikune, siis sujub kõik alati hästi. Hindame konkreetsust ja järjepidevust ning oma vaba aega, mida tahame veeta pere ja sõpradega. Tihtipeale just saunas.

Kuidas me alustasime ja kuhu oleme tänaseks jõudnud?

 

Ettevõtte loomise idee sai alguse otse loodusest. Esimene kokkupuude kümblustünniga sündis tundrates Lapimaal, kus toona oli tünn kogumas suurt populaarsust. Ei ole nauditavamat ja elamusterohkemat kogemust, kui jälgida virmaliste mängu lõõgastavas kümblustünnis. Ega suursugusemat ja ülevamat tunnet, kui imetleda aromaatse saunaruumi klaasaknast vaadet Mont Blancile.

Sama moodi nagu mäed kannavad endas suursugust energiat, müstilisust, jõulisust ja meelekindlust, kannavad meie tooted auga kõikvõimaste mägede nimesid. Algsed eesmärgid olid võrdlemisi tagasihoidlikud ja suurest soovist toota üks tünn päevas, kasvas üllatavalt ruttu üle 800 toote aastas. Meil on edasimüüjad 9 riigis. Progress on mõõdetav! Lisaks kümblustünnidele lisandusid aasta-aastalt tootmisse erinevad saunamudelid. Kuigi tänaseks rahuldab meie tootevalik ka kõige nõudlikuma saunagurmaani unistused, tegeleme siiski igapäevaselt kõrgel tasemel tootearenduse ja innovatsiooniga.

Oleme õnnesärgis sündinud, sest saame iga päev teha seda, mis meile meeldib: edendada saunakultuuri ja tuua inimeste argipäeva rohkem rõõmu!

Broneeri aeg ja tule kohapeale vaatama

+372 510 9701

(helistamiseks vajuta siia)

Kes ja kus

Asume kauni Lõuna-Eesti looduse keskel, oled meile igal ajal külla oodatud.

Lemmik Mees OÜ
Sihva Otepää vald
67301 Valgamaa
+372 529 5948
lemmikmees@gmail.com

Saunasõbra infoliin

Gen Alev (eesti, inglise)
Müügijuht
Tel: +372 510 9701
sales@lemmikmees.ee

Kalev Lemmik (eesti, soome)
Juhataja, omanik
Tel: +372 529 5948
lemmikmees@gmail.com

LHV väikelaen

Hea teada

Miks termopuit hea on ?
Kaua transport aega võtab?
Kuidas sauna valida?
Millist kerist valida?