Tooted

Saun3 (Custom)
Saun1
6117-0_väiksem_2_corrected
Saun2_1
0_92568183cea9 (Custom) (2)

Torusaunad

Kämpingud

Kümblustünnid

Ovaalsaunad

Leiliruumid

Miks eelistada?

Tugev ja vastupidav
Kõik saunad on valmistatud tugevast ja vastupidavast termopuidust ning töödeldud loodussõbraliku ja ilmastikukindla puiduõliga. Saun toetub kindlalt kuni neljale jalale ja seda hoiavad veel kindlamalt koos mitu roostevabast terasest vitsa.

Hästi mõnus leil
Hea sauna eelduseks on ruumikus. Lemmik Mehe saunades on igaks toiminguks eraldi ruum ja leil on lihtsalt suurepärane, sest saun on hästi ventileeritud ning ümmargune lavaruum jaotab kuumuse ühtlaselt laiali.

Kvaliteetpuit Baikali ümbrusest
Impordime Baikali lähistelt vaid kvaliteetset puitu ja teeme termotöötluse oma saunatehases. Iga detail saab väärilise lihvi ja valmis toode on ajas vastupidav ning silmale ilus vaadata.

Pidev innovatsioon
Sa ei osta lihtsalt sauna, vaid tuhandete klientide kogemustest ja tagasisidest kokku lihvitud elamust. Meie tooteinnovatsioon toimub tänu klientide tagasisidele ega põhine finantsjuhi soovidel.

Olgem ausad
Lemmik Mees ei ole vahendaja, vaid toodab kõike ise, pühendudes täielikult kliendi rahulolule. Suured kogused ja üle 10 aasta valmistamiskogemust on muutnud meid efektiivseks ja Sa saad sellest osa. Rohkem kvaliteeti väiksema hinnaga!
X